.

.

Aktualności

Aktualności

Szanowni Państwo numery startowe dla zawodników otrzymacie w dniu zawodów.

Wszelkie niezbędne informacje pojawiają się na bieżąco na stronie internetowej.

W zakładce ZGŁOSZONE PLACÓWKI - znajdziecie Państwo informację, czy zgłoszenie dotarło

do organizatorów i jakie Państwo reprezentujecie. Nie zmieniamy numerów identyfikacyjnych szkoły

i reprezentacji państw. Wkrótce pojawią się listy z numerami identyfikacyjnymi szkół dla przypomnienia.

Jedynie nowe szkoły otrzymają nowe przydziały.

 

 


 

Dziś mija termin nadsyłania zgłoszeń na XXIV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków.

Docierają do nas informacje, że nie do wszystkich dotarły zaproszenia .

Szanowni Państwo, zaproszenia wysyłane były dwa razy drogą mailową. Nie mniej jednak,

na naszej stronie www.ebmo.pl cały czas widnieje zaproszenie dla wszystkich.

Nawet jeśli mail z różnych przyczyn do Was nie dotarł , czujcie się zaproszeni.

W zakładkach z lewej strony są wszelkie niezbędne informacje - formularz

zgłoszenia program, regulamin.

Jeśli nie macie jeszcze listy uczniów, wyślijcie maila z informacją , że startujecie, a listę doślecie

Państwo jeszcze w przyszłym tygodniu. Numery startowe odbierzecie na miejscu w dniu zawodów.

 

 


 

W zakładce Zgłoszone placówki, można sprawdzić, czy zgłoszenie Państwa szkoły

wpłynęło już do organizatorów. Przydzieliliśmy również szkołom reprezentacje państw

na ceremonię otwarcia. Szkoły , które brały już udział w naszej imprezie, zostają przy

swoich reprezentacjach z lat ubiegłych. Nowe szkoły prosimy o zapoznanie się z informacją

na stronie biegowej i przygotowanie odpowiednich tablic, a może nawet ciekawych pomysłów

na ceremonię otwarcia. Nagrodzimy najciekawsze prezentacje

 


 

UWAGA!

PRZEDŁUŻAMY TERMIN PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ DO 13 MAJA.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

a także na adres Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3,

96-500 Sochaczew. Formularz zgłoszeniowy pobieramy ze strony www.ebmo.pl

 


 

CHOĆ DŁUGO NIE BYLIŚMY PEWNI, TO JUŻ DZIŚ MOŻEMY PODAĆ BARDZO DOBRĄ

INFORMACJĘ, IŻ MIMO POCZĄTKOWYCH TRUDNOŚCI, WSZYSCY UCZESTNICY

/ OPIEKUNOWIE RÓWNIEŻ/ XXIV EUROPEJSKICH BIEGÓW MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW

OTRZYMAJĄ PAMIĄTKOWE KOSZULKI.

 

KOSZULKI DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TO JUŻ TRADYCJA NASZEJ IMPREZY.

I DOSZLIŚMY DO WNIOSKU, ŻE NIE MOŻEMY TEGO ZMIENIAĆ.

WSZYSTKIM STARTUJĄCYM ZAWODNIKOM NALEŻY SIĘ NAGRODA ZA UDZIAŁ W BIEGACH,

A TĄ NAGRODĄ BEZ WĄTPIENIA BYŁA NASZA KOSZULKA.



 

 

 


 

PROSIMY O PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ JEDYNIE W FORMIE WYPEŁNIONEGO

FORMULARZA ZE STRONY www.ebmo.pl

 

 


 

Niestety ilość biegów memoriałowych, podczas Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

powiększyła się o kolejny.

Z żalem informujemy o śmierci Pana Bogusława Szymańskiego,

członka naszego Komitetu organizacyjnego od 2002 roku.

Przesympatycznego, niezwykle spokojnego i zawsze chętnego do pomocy

Pana Bogusia,  pożegnamy w poniedziałek 18 kwietnia

o godzinie 14.00 w kościele św.Wawrzyńca w Sochaczewie.

 


 

Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem każda szkoła może zgłosić

a) do 3 zawodników w każdym biegu w kl. I - II szkół podstawowych

b) do  3 zawodników w każdym biegu w kl. III - VI szkół podstawowych

c) do 4 zawodników w każdym biegu w kl. I - III gimnazjum

d) do 6 zawodników w każdym biegu szkół ponadgimnazjalnych

 

 

Formularz zgłoszenia można pobrać z naszej strony www.ebmo.pl


 

 

 

W tym roku , jako pierwsze swój udział w XXIV Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków,

zgłosiło Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku.

I to udział w pełnym składzie;) Dziękujemy i zapraszamy kolejne szkoły.

Przypominamy również, że w tym roku ponownie startują biegi dla szkół ponadgimnazjalnych.


 


 

Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka objął patronatem honorowym

XXIV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

 


XXIV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków otrzymały patronat

Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - Stanisława Karczewskiego



 

 

Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera objął naszą imprezę swoim patronatem, życząc sukcesu

organizatorom, a uczestnikom radości z rywalizacji w duchu fair play



 

Znamy już termin XXIV Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

4 czerwca 2016r.

Organizatorzy już pracują nad przygotowaniami i już dziś serdecznie zapraszają.

A w tym roku prawdopodobnie wystartują ponownie szkoły ponadgimnazjalne.

O  szczegółach imprezy będziemy informować na bieżąco;)

 


 

Napływają pierwsze potwierdzenia objęcia patronatem XXIV edycji Europejskich Biegów

Młodych Olimpijczyków. Jako pierwsi Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

- Jerzy Skucha oraz Sekretarz Generalny Polskiego Komitetu Oimpijskiego

- Adam Krzesiński

 


 

 

 

 


 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z ceremonii otwarcia XXIII Europejskich Biegów Młodych

Olimpijczyków, autorstwa Sebastiana Wiśniewskiego.(zakładce Ceremonia otwarcia -film).

Przedstawiamy również wyniki , a w przeciągu tego tygodnia zamieścimy jeszcze garść

informacji dotyczących XXIII Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków.

Tymczasem DZIĘKUJEMY !!!!!!!

 

Dziękujemy tym wszystkim, którzy z nami byli, przede wszystkim zawodnikom ,

nauczycielom, opiekunom i rodzicom, kibicom i sponsorom, urzędom, instytucjom,

całemu komitetowi organizacyjnemu, wolontariuszom, mediom, policji, służbie zdrowia, gościom.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do naszego sukcesu.

Bez Was nie byłoby tej imprezy.

Dziękujemy Panu Mieczysławowi Głuchowskiemu, który robi wszystko, żeby impreza przetrwała

kolejne lata i przynosiła radość uczestnikom.

WSZYSCY JESTEŚCIE WIELCY!!!

 

Wyniki Minimaratonu - pierwsza 10 mężczyzn i kobiet

 

  1. Karol Frelik - LKS Osuchów
  2. Michał Markowski – MKS Pogoń Siedlce
  3. Adrian Marcinkiewicz - MKS Pogoń Siedlce
  4. Michał Mikołajewski – LUKS Boguszyce
  5. Grzegorz Kozłowski – AZS AWF WARSZAWA
  6. Radosław Sikora – UKS Filipides Teresin
  7. Radosław Bednarek - LUKS Boguszyce
  8. Tomasz Mikulski – KM Aktywni Sochaczew
  9. Adrian Kowalski - KM Aktywni Sochaczew
  10. Adam Ząbczyński – ZS Iwaszkiewicza

 

  1. Natalia Grefkowicz – LO Chopin Sochaczew
  2. Aneta Jakubisiak  - Niepubliczne LO Stoczek
  3. Kamila Ciółkowska - LUKS Boguszyce
  4. Zuzanna Zajączkowska ZSCKP Sochaczew
  5. Weronika Pociech LKS Osuchów
  6. Sylwia Ptaszek – UKS 7 Legionowo
  7. Iwona Pociech LKS Osuchów
  8. Sylwia Pawelak – LO im. Chopina Sochaczew
  9. Aneta Kępka- UKS Goszczyn
  10. Elżbieta Majcher LUKS Boguszyce
Wyniki OPEN MINIMARATON
  1. Karol Frelik - LKS Osuchów
  2. Michał Markowski – MKS Pogoń Siedlce
  3. Adrian Marcinkiewicz - MKS Pogoń Siedlce
  4. Michał Mikołajewski – LUKS Boguszyce
  5. Grzegorz Kozłowski – AZS AWF WARSZAWA
  6. Radosław Sikora – UKS Filipides Teresin
  7. Radosław Bednarek - LUKS Boguszyce
  8. Tomasz Mikulski – KM Aktywni Sochaczew
  9. Adrian Kowalski - KM Aktywni Sochaczew
  10. Adam Ząbczyński – ZS Iwaszkiewicz
  11. Natalia Grefkowicz – LO Chopin Sochaczew
  12. Aneta Jakubisiak  - Niepubliczne LO Stoczek
  13. Marek Pociech - LKS Osuchów
  14. Sławomir Lewandowski - KM Aktywni Sochaczew
  15. Remigiusz Michalak - Rozbiegani Żychlin
  16. Jakub Kosk- LO im. Chopina Sochaczew
  17. Kamila Ciółkowska - LUKS Boguszyce
  18. Mateusz Sadowski-LO im. Chopina Sochaczew
  19. Patryk Kowalski- KM Aktywni Sochaczew
  20. Zuzanna Zajączkowska ZSCKP Sochaczew
  21. Andrzej Połeć - Sochaczew
  22. Mieczysław Szymajda - UKS Błyskawica Sochaczew
  23. Cezary Komorowski - UKS Goszczyn
  24. Bogusław Ksyna - OSP Kamion
  25. Tomasz Suska - UKS 7 Legionowo
  26. Łukasz Dzięcioł - Warszawa
  27. Weronika Pociech LKS Osuchów
  28. Sylwia Ptaszek – UKS 7 Legionowo
  29. Iwona Pociech LKS Osuchów
  30. Sylwia Pawelak – LO im. Chopina Sochaczew
  31. Aneta Kępka- UKS Goszczyn
  32. Dariusz Makulec- KM Aktwyni Sochaczew
  33. Elżbieta Majcher LUKS Boguszyce
  34. Piotr Dzięcioł - Sochaczew
  35. Adrian Łakus -UKS 7 Legionowo
  36. Łukasz Połeć - Sochaczew
  37. Adrian Zbirowski - Sochaczew
  38. Klaudia Lelonek -KM Aktywni Sochaczew
  39. Emanuel Zimny - KM Aktywni Sochaczew
  40. Magdalena Sumińska-OSP Kamion
  41. Daria Kuczmarska
  42. Irena Koper - UKS 7 Legionowo
  43. Marcela Ślusarczyk - UKS Goszczyn
  44. Sylwia Szczepanik - Łakus - UKS 7 Legionowo
  45. Agnieszka Chudorlińska - UKS 7 Legionowo

 

Wyniki indywidualne i zespołowe w zakładce po lewej stronie.

 


 

 

Punktualnie zgodnie z programem z zaczęliśmy XXIII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków na terenie 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Bielicach.

Na dzisiejszych biegach gościmy m.in. Zbigniewa Bródkę. Postaramy się na bieżąco informować o wynikach

 


 

Ponad 2000 zawodników, 66 szkół podstawowych, 32 gimnazja,

uczestnicy biegu osób specjalnej troski i minimaratonu

już w sobotę 30 maja na terenie 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej

Obrony Powietrznej  w Bielicach wystartują

w XXIII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej imprezy.

Film BIEG PO MEDAL czyli KTO PIERWSZY DO METY - NA MIEJSCÓWIE S01E10

-w pierwszej zakładce po lewej stronie

 


 

Aktualna lista szkół zgłoszonych do XXIII Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków.

Numery startowe i listy startowe otrzymacie Państwo w dniu zawodów w recepcji.

 

XXIII  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

Szkoły zakwalifikowane do udziału w imprezie

Typ szkoły:    szkoły podstawowe

Lp   IDSzkoły Nazwa Kraj Liczba zawodników

1        176 Szkoła Podstawowa w Bartnikach                                Panama                      20

2          70 Szkoła Podstawowa w Bielawach                                 Mongolia                     14

3          12 Szkoła Podstawowa w Boguszycach                           Bułgaria                      36

4          34 Szkoła Podstawowa w Brzozowie                                Kolumbia                    25

5          80 Szkoła Podstawowa w Bulkowie                                  Irak                             18

6          97 Szkoła Podstawowa w Domaniewicach                        Nikaragua                    36

7        113 Szkoła Podstawowa w Feliksowie                                Somalia                      32

8           4 Szkoła Podstawowa w Gawłowie                                 USA                            36

9          68 Szkoła Podstawowa w Giżycach                                  RPA                            21

10        303 Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie                             Seszele                         1

11        308 Szkoła Podstawowa nr 3 w Głownie                             San Marino                   1

12        293 Szkoła Podstawowa w Goszczynie                              Fidżi                           19

13          51 Szkoła Podstawowa w Iłowie                                       Słowacja                     36

14          28 Szkoła Podstawowa w Jaktorowie                               Wietnam                      36

15          92 Szkoła Podstawowa w Janowie                                   Tunezja                       23

16        114 Szkoła Podstawowa w Kamionie                                  Filipiny                        30

17          74 Szkoła Podstawowa w Kapturach                                Turcja                          22

18        295 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi              Liban                            4

19        115 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu                               Jordania                      13

20           3 Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim                   Wielka Brytania            36

21          56 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach                   Norwegia                     36

22        225 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie                        Bermudy                     21

23        266 Zespół Szkół nr 1 w Legionowie                                   Bermudy                       1

24        192 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce                  Ekwador                     27

25        307 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łowiczu                             San Marino                   1

26        135 Szkoła Podstawowa w Małej Wsi                                 Aruba                          36

27        154 Szkoła Podstawowa w Międzyborowie                         Komory                       36

28          93 Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie                           Chiny                          35

29        138 Szkoła Podstawowa w Mokasie                                   Bośnia i                      32

30        132 Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie                            Salwador                     31

31        146 Szkoła Podstawowa w Orzełku                                    Tanzania                      11

32          59 Szkoła Podstawowa w Osuchowie                               Czechy                        21

33        287 Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim       Jamajka                      24

34          19 Szkoła Podstawowa w Paprotni                                   Finlandia                     36

35          22 Szkoła Podstawowa w Piekarach                                 Sudan                           4

36           9 Szkoła Podstawowa w Pukininie                                  Dania                          19

37        269 Szkoła Podstawowa w Radziejowicach                         Ghana                           1

38          31 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej           Argentyna                   36

39        237 Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej            Argentyna                   36

40          17 Szkoła Podstawowa w Rybnie                                     Belgia                         34

41        134 Szkoła Podstawowa w Sadownem                               Pakistan                      12

42          21 Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach                        Kongo                          7

43        297 Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach                          Aruba                           3

44        235 Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu                              Kazachstan                 36

45        286 Szkoła Podstawowa w Sierzchowach                           Botswana                    29

46        162 Szkoła Podstawowa w Skaratkach                               Mołdawia                    24

47          40 Szkoła Podstawowa w Sławnie                                    Ukraina                       21

48          46 Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie               Nepal                          24

49          48 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie                     Gruzja                         28

50        159 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie                     Polska                        36

51          57 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie                     Szwecja                      36

52        102 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie                     Macedonia                  36

53          13 Szkoła Podstawowa w Starej Błotnicy                          Serbia                         26

54        125 Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej                         Białoruś                      17

55          41 Szkoła Podstawowa w Stoczku                                   Czad                           36

56          66 Szkoła Podstawowa w Śladowie                                  Japonia                       32

57        123 Szkoła Podstawowa w Teresinie                                  Korea Płn.                     1

58        261 Szkoła Podstawowa w Walerianach                              Turcja                          14

59        306 Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie                        Czarnogóra                 36

60        296 Szkoła Podstawowa w Węgrowie                                 Aruba                          14

61        292 Szkoła Podstawowa w Wieliszewie                               Bermudy                       2

62           1 Szkoła Podstawowa w Wyczółkach                              Grecja                         26

63        139 Szkoła Podstawowa w Wygodzie                                 Tajwan                        35

64        281 Szkoła Podstawowa w Żelechlinku                               Gwatemala                  19

65          72 Szkoła Podstawowa w Żukowie                                   Szwajcaria                   36

66          42 Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie                            Portugalia                   36

 

 

XXIII  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

Szkoły zakwalifikowane do udziału w imprezie

Typ szkoły:    gimnazja

Lp   IDSzkoły Nazwa Kraj           Liczba zawodników

1        178 Gimnazjum w Bartnikach                                              Panama                      18

2          15 Gimnazjum w Bielawach                                              Francja                        24

3          10 Gimnazjum w Boguszycach                                         Bułgaria                      17

4        231 Gimnazjum w Bulkowie                                                Irak                               9

5        118 Gimnazjum Publiczne w Domaniewicach                       San Marino                   8

6        289 Gimnazjum w Goszczynie                                            Fidżi                             8

7          39 Gimnazjum w Iłowie                                                     Węgry                         13

8           8 Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku                                Niemcy                       24

9        158 Gimnazjum w Kozłowie Biskupim                                 Wielka Brytania            24

10        299 Gimnazjum w Krzesku                                                 Aruba                           1

11          61 Gimnazjum w Lasocinie                                               Singapur                     16

12        302 Gimnazjum Gminy Liw                                                 Aruba                           1

13        155 Gimnazjum w Międzyborowie                                       Komory                       22

14          94 Gimnazjum w Młodzieszynie                                        Chiny                          24

15        284 Gimnazjum w Mszczonowie                                         Boliwia                          2

16        109 Gimnazjum w Osuchowie                                             Czechy                        23

17        271 Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim                           Brazylia                       22

18          33 Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej                         Argentyna                   22

19          16 Gimnazjum w Rybnie                                                   Belgia                         24

20          86 Gimnazjum w Sadownem                                             Włochy                       19

21        275 Gimnazjum nr 6 w Siedlcach                                        Aruba                          12

22        110 Gimnazjum Nr 1 w Sochaczewie                                   Lichtensztajn               19

23        111 Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie                                   Serbia                           4

24        103 Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie                                   Macedonia                  24

25        143 Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie                         Australia                      22

26        147 Gimnazjum w Starej Błotnicy                                        Serbia                         24

27        205 Gimnazjum w Stoczku                                                 Czad                           18

28        259 Gimnazjum w Teresinie                                                Korea Płn.                     1

29        305 Gimnazjum nr 56 w Warszawie                                     Sri Lanka                      7

30        142 Gimnazjum w Wyczółkach                                           Grecja                           7

31        280 Gimnazjum w Żelechlinku                                             Gwatemala                  10

32        273 Gimnazjum w Żychlinie                                                Izrael                           24

 

 

Ośrodki

1. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Łowiczu

2. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program „Nasza Szkoła” w Sochaczewie

3. Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie

4. Specjalny Ośrodek Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Mocarzewie

5. Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Wspólna Troska" w Skierniewicach

6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie

7. Łowickie Stowarzyszenie "Dać szanse"

8. Stowarzyszenie Dzieci i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Sochaczewie

9. Środowiskowy Dom Samopomocy w Żyrardowie

 

 


 

NAGRODY NAGRODY NAGRODY

Mamy przyjemność ogłosić wszem i wobec, że w tegorocznej edycji Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków zwycięzcy otrzymają

fantastyczne nagrody.

 

Jak głosi regulamin nagradzamy 10 pierwszych zawodników w każdym biegu, 3 pierwszych

otrzymuje medale i dyplomy, a zwycięzca dodatkowo puchar.

 

W tym roku zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymają :

za pierwsze miejsce rower, za miejsce drugie – tablet, za miejsce trzecie – torbę adidasa + piłkę do

siatkówki.

 

Nagrody za miejsca 4,5,6 podamy wkrótce. Miejsca  od 7 do 10 to i dla nas organizatorów

niespodzianki do dnia zawodów.

 

Nagradzamy również pucharami 7 najoryginalniej prezentujących się szkół w ceremonii otwarcia.

 

W punktacji zespołowej puchary otrzymuje 10 pierwszych szkół podstawowych,  8 pierwszych gimnazjów, wszystkie ekipy osób specjalnej troski.

 

Również uczestnicy minimaratonu otrzymują nagrody : 50 pierwszych zawodników na mecie otrzyma pamiątkowe medale, pierwszych

na mecie 10 kobiet i 10 mężczyzn otrzyma nagrody rzeczowe, zwycięzcy puchar, 3 najliczniej reprezentowane kluby,

szkoły lub stowarzyszenia – pamiątkowe puchary.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymują dodatkowo gorący posiłek, jogurt, wodę oraz pamiątkową koszulkę po biegu.

 

Mamy nadzieję, że nie tylko nagrody usatysfakcjonują zawodników, ale sam fakt uczestnictwa w XXIII już edycji Europejskich

Biegów Młodych Olimpijczyków będzie dla nich przyjemnością i okazją do dobrej zabawy.

 

Liczymy na to bardzo, bo to dla Was się staramy.

 


 

W ramach imprez towarzyszących na XXIII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków Bielice w dniu 30.05.2015 roku,

po raz kolejny swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zaprezentują MŁODZI RATOWNICY

ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia pokazu, mamy nadzieję, że będzie on zachętą dla każdego

do podnoszenia poziomu swoich umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w każdej sytuacji.

 MALI RATOWNICY z SP 3 Sochaczew:
 1. Buczyńska Kasia III b
2. Chądzyński Filip III b
 3. Fabijańczyk Adam III b
4. Kocon Maksymilian III b
 5. Kołodziej Kasia III b
 6. Kwaśna Wiktoria III b
 7. Lazzari Brian III b
 8. Pliszka Bartosz III b
 9. Staniaszek Julia III b
 10. Szymanśka Izabella III b
 11. Kowalczyk Maja II d
 12. Lewandowska Julia II d
 13. Łunkiewicz Wiktoria II d
 14. Majcher Idalia II d
 15. Michalska Agata II d
 
 Opiekunowie grupy i instruktorzy Fundacji WOŚP: Krystyna Stańkowska i Zofia Szydełko

 

 


 

Prezentujemy Państwu aktualny program XXIII Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków,

ze wskazaniem konkretnych godzin rozpoczęcia poszczególnych biegów oraz sponsorów nagród

w danej kategorii.

PROGRAM

XXIII    EUROPEJSKICH  BIEGÓW  MŁODYCH  OLIMPIJCZYKÓW

SOCHACZEW -  BIELICE 30 MAJA  2015 r.


7.00 –  9.10 – Zgłaszanie ekip

9.15 – 10.20 – Uroczystość otwarcia

•             Ustawienie ekip wg przydzielonych numerów porządkowych

•             Wprowadzenie Orkiestry Wojskowej

•             Przemarsz poszczególnych szkół

•             Ustawienie ekip na płycie boiska

•             Hymn olimpijski i flaga na maszt

•             Okolicznościowe wystąpienia, w tym Zbigniewa Bródki

•             Rozlosowanie nagród wśród wszystkich zawodników- Pan Poseł Maciej Małecki

•             Wręczenie pucharów dla 7 szkół najlepiej prezentujących się w ceremonii otwarcia:

puchary Ministra Sportu i Turystyki, Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej

Obrony Powietrznej,   Burmistrza Sochaczewa, Firmy MARS Polska,  Straży Pożarnej i Zbigniewa Bródki,

Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Sochaczewskiego

10.30 -  500m klas I szkół podstawowych  dziewcząt  –  Burmistrza Sochaczewa

10.40 -  500m klas I szkół podstawowych chłopców  - Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady

Rakietowej Obrony Powietrznej,   –Memoriał Bożenny Gałaj

10.45 – Wręczenie nagród, medali i pucharów zawodniczkom klas I w pozostałych

biegach po ich zakończeniu

10.50 - 500m klas II szkół podstawowych  dziewcząt  -  Ministra Sportu i Turystyki

– Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego

11.00 - 500m klas II szkół podstawowych  chłopców  -    Starosty Sochaczewskiego.

Konferencja Prasowa

11.10 - 700m klas III szkół podstawowych dziewcząt  -  Marszałka Województwa Mazowieckiego

11.20 - 700m klas III szkół podstawowych  chłopców    -      Wójta Gminy Sochaczew

11.30 - 700m klas IV szkół podstawowych  dziewcząt  -    Firmy  PHU PRIMA – Prace Drogowe

11.40 - 700m klas IV szkół podstawowych  chłopców  -   Wójta  Gminy Brochów

11.50 - 700m klas V szkół podstawowych  dziewcząt  -     Wójta Gminy Teresin

12.00 - 700m klas VI szkół podstawowych  dziewcząt  -OSADY PUSZCZAŃSKIEJ w Tułowicach

12.10 - 1000m klas V szkół podstawowych  chłopców  -   Zajazdu 7 Mila w Młodzieszynie

12.20 - 1000m klas VI szkół podstawowych  chłopców  -  Wójta Gminy Młodzieszyn

12.30 – 200m osób specjalnej troski – Firmy MARS Polska – Memoriał Romana Kaczmarka

Firmy MAGNESIA – Naturalna Woda Mineralna   Radia  Sochaczew,       Wójta Gminy Iłów,

Piekarni – Cukierni „Majewscy, Ciurzyńska  Sj.”         , Stowarzyszenia Razem i Sprawnie,

Fabryka Reklamy NOVATORJA, Jana Wosika – Firma Projektowo-Usługowo-Budowlana ,

Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sochaczewie, Przewodniczącego Rady Powiatu w Sochaczewie,

 

12.40 - 1000m klas I gimnazjów  dziewcząt – MOSiR-u Sochaczew

12.50 - 1000m klas I gimnazjów chłopców – Prezesa BANKU SPÓŁDZIELCZEGO w Sochaczewie

Wręczenie pucharów w klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych

13.00 – 1000m klas II dziewcząt gimnazjów  -  Zakładu Budowlanego ADAM

– Memoriał Ryszarda Łakomskiego

13.10 - 1000m klas III dziewcząt gimnazjów  -   ZWiK-u Sochaczew

13.20 - 1500m klas II chłopców gimnazjów –  Firmy LAMEX Sochaczew

13.30 - 1500m klas III chłopców gimnazjów  -  Firmy  BIKELAND – Centr. Mag. Rowerów

Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej gimnazjów

13.45 -  Minimaraton 4219,5m kobiet –      Firmy ZEBRA

Minimaraton  4219,5m  mężczyzn –   DRUKARNI w Chrzczanach – Memoriał Jana Cebrzyńskiego

Puchary dla  najlicznieszych  reprezentacji w Minimaratonie:

Firmy BAKOMA ,    Radia Victoria, Szpitala Powiatowego w Sochaczewie,

14.15   Zakończenie imprezy -  wręczenie nagród uczestnikom Minimaratonu

 


PUCHARY

W  PUNKTACJI  ZASPOŁOWEJ  SZKÓŁ  POSTAWOWYCH

 

1.            Puchar Marszałka Senatu RP

2.            Puchar  Polskiego Komitetu Olimpijskiego

3.            Puchar  Marszałka Województwa Mazowieckiego

4.            Puchar Wicestarosty  Sochaczewskiego

5.            Puchar  I Zastępcy Burmistrza Sochaczewa

6.            Puchar   Wójta Gminy Nowa Sucha

7.            Puchar   Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie

8.            Puchar  Firmy PHU GRAZIA Grażyna Kalisiak

9.            Puchar  Redakcji Ziemi Sochaczewskiej

10.          Puchar Redakcji Echa Powiatu

 

PUCHARY

W  PUNKTACJI  ZESPOŁOWEJ SZKÓŁ  GIMNAZJALNYCH

 

1.            Puchar   Ministra Sportu i Turystyki

2.            Puchar  Wojewody Mazowieckiego

3.            Puchar  Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

4.            Puchar  Burmistrza Sochaczewa

5.            WÓJTA Gminy Rybno

6.            Puchar  Firmy BEST-CHEM – Jerzy Jacek Apka

7.            Puchar TVP Warszawa

8.            Puchar   Redakcji Expressu Sochaczewskiego

Promocji i Sportu Miasta Sochaczewa

 

Główny Organizator  - Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

 

Współorganizatorzy:

- 3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej

- Miasto Sochaczew

- Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

- MOSiR Sochaczew

- Firma MARS POLSKA

 

Patronat

- Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

- Polski Komitet Olimpijski

- Minister Sportu i Turystyki

- Marszałek Województwa Mazowieckiego

- Wojewoda Mazowiecki

- Polski Związek Lekkiej Atletyki

 

Patronat Medialny

- TVP Warszawa

- Echo Powiatu

- Express Sochaczewski

- Sochaczew.pl

- Radio SOCHACZEW

- Radio Victoria Między Łodzią a Warszawą

- Ziemia Sochaczewska

- PortalSochaczew.pl

- Sochaczew24info.pl

 


 

 

Mamy już pełną listę naszych sponsorów : firm i instytucji, ludzi dobrej woli, którzy często od lat wspierają organizację naszej imprezy,

za co serdecznie im dziękujemy.

 

Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymają puchary następujących sponsorów :

 

  • 500m klas I szkół podstawowych dziewcząt  – Puchar  Burmistrza Sochaczewa
  • 500m klas I szkół podstawowych chłopców   - Puchar Dowódcy 3   Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej . Memoriał Bożenny Gałaj
  • 500m klas II szkół podstawowych dziewcząt  - Puchar Ministra Sportu i Turystyki . Memoriał Sylwestra Rożdżestwieńskiego
  • 500m klas II szkół podstawowych chłopców   -   Puchar Starosty Sochaczewskiego
  • 700m klas III szkół podstawowych dziewcząt  - Puchar  Marszałka Województwa Mazowieckiego
  • 700m klas III szkół podstawowych chłopców   - Puchar    Wójta Gminy Sochaczew
  • 700m klas IV szkół podstawowych dziewcząt  - Puchar   Firmy  PHU PRIMA  - Prace Drogowe
  • 700m klas IV szkół podstawowych chłopców   - Puchar  Wójta Gminy Brochów
  • 700m klas V szkół podstawowych dziewcząt  - Puchar   Wójta Gminy Teresin
  • 700m klas VI szkół podstawowych dziewcząt  - Puchar  Osady Puszczańskiej w Tułowicach
  • 1000m klas V szkół podstawowych chłopców   -  Puchar    Zajazdu 7-Mila w Młodzieszynie
  • 1000m klas VI szkół podstawowych chłopców   - Puchar  Wójta Gminy Młodzieszyn
  • 200 m sprawnych inaczej  - Puchar  Firmy MARS Polska . Memoriał Romana Kaczmarka
  • 1000m klas I gimnazjów  dziewcząt –  Puchar  Wójta Gminy Iłów
  • 1000m klas I gimnazjów chłopców   –  Puchar   Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie
  • 1000m klas II dziewcząt gimnazjów  - Puchar  Zakładu Budowlanego ADAM . Memoriał Ryszarda Łakomskiego
  • 1000m klas III dziewcząt gimnazjów  - Puchar  ZWiK-u Sochaczew
  • 1500m klas II chłopców gimnazjów –  Puchar  Firmy LAMEX  Sochaczew
  • 1500m klas III chłopców gimnazjów  - Puchar Firmy  BIKELAND – Centralny Magazyn  Rowerów
  • Minimaraton 4219,5m kobiet – Puchar  Firmy ZEBRA
  • Minimaraton 4219,5m  mężczyzn -   Puchar   Firmy Projektowo-Usługowo - Budowlanej Jan  Wosik. Memoriał Jana Cebrzyńskiego

 

Puchary za udział w biegu  na  200 m osób specjalnej troski

  • Firmy MAGNESIA – Naturalna Woda Mineralna
  • Radia  Sochaczew
  • MOSiR-u Sochaczew
  • Piekarni-Cukierni „Majewscy, Ciurzyńska Sj.
  • Stowarzyszenia Razem i Sprawnie,
  • Fabryki Reklamy NOVATORJA,
  • DRUKARNI w Chrzczanach,
  • Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sochaczewie,
  • Przewodniczącego Rady Powiatu w Sochaczewie

Puchary za  zajęcie 10  pierwszych  miejsc w punktacji  zespołowej szkół podstawowych

1.            Puchar Marszałka Senatu RP

2.            Puchar  Polskiego Komitetu Olimpijskiego

3.            Puchar  Marszałka Województwa Mazowieckiego

4.            Puchar  Wicestarosty Sochaczewskiego

5.            Puchar  I Zastępcy Burmistrza Sochaczewa

6.            Puchar   Wójta Gminy Nowa Sucha

7.            Puchar   Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie

8.            Puchar  Firmy PHU GRAZIA Grażyna Kalisiak

9.            Puchar  Redakcji Ziemi Sochaczewskiej

10.          Puchar Redakcji Echa Powiatu

 

Puchary za zajęcie pierwszych 8 miejsc w punktacji zespołowej gimnazjów

1.            Puchar   Ministra Sportu i Turystyki

2.            Puchar  Wojewody Mazowieckiego

3.            Puchar  Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

4.            Puchar  Burmistrza Sochaczewa

5.            WÓJTA Gminy Rybno

6.            Puchar  Firmy BEST-CHEM – Jerzy Jacek Apka

7.            Puchar TVP Warszawa

8.            Puchar   Redakcji Expressu Sochaczewskiego

 

Puchary dla 7 najlepiej prezentujących się szkół w ceremonii otwarcia
XXIII Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

  • Ministra Sportu i Turystyki
  • Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej
  • Burmistrza Sochaczewa
  • Starosty Sochaczewskiego
  • Firmy MARS Polska
  • Państwowej Straży Pożarnej i Zbigniewa Bródki
  • Marszałka Województwa Mazowieckiego

Puchary dla 3 najliczniej reprezentowanych stowarzyszeń, klubów w Minimaratonie 4219.5m

  • Puchar Firmy BAKOMA
  • Radia Victoria
  • Puchar Szpitala Powiatowego

 


 

Witamy pierwszych zgłoszonych do minimaratonu: debiutantów na naszej imprezie - Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

oraz startujący po raz kolejny - Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Legionowo.

 


 

Mamy już oficjalnie potwierdzoną informację, że w Ceremonii Otwarcia XXIII Europejskich

Biegów Młodych Olimpijczyków weźmie udział mistrz olimpijski Zbigniew Bródka.



W latach 90-tych , jeszcze podczas Biegów w Gawłowie Zbigniew Bródka reprezentował Szkołę

Podstawową w Domaniewicach. Startował również na terenie Jednostki Wojskowej w Bielicach.


W VI Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Gawłowie 23 maja 1998 r. Zbigniew Bródka

zajął 4 miejsce w biegu na 2000 m klas VII chłopców jako reprezentant Szkoły Podstawowej

w Domaniewicach. Rok później 5 czerwca 1999r. w VII EBMO już na terenie Jednostki Wojskowej

w Bielicach zajął 11 miejsce w biegu klas VIII na tym samym dystansie.

W VIII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków 6 maja 2000 r. uplasował się na 17 miejscu

w kategorii 2000 m szkół ponadigimnazjalnych chłopców.

Fot. Jens Meyer AP pobrano ze strony www.sport.pl

 

 


 

W tym roku zostanie nagrodzonych aż siedem, a nie pięć, jak do tej pory,  szkół najlepiej

prezentujących się w ceremonii otwarcia XXIII Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków.

Zachęcamy serdecznie do przygotowania krótkich prezentacji swoich placówek.

Przypominamy, że każda szkoła , zgłoszona do udziału w Biegach, otrzymuje numer

identyfikacyjny oraz przydzielona zostaje jej  nazwa Państwa, które reprezentować będzie

w ceremonii otwarcia.

Tak prezentowały się niektóre szkoły w poprzednich edycjach naszych zawodów.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Radio Sochaczew ponownie będzie relacjonować Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

z terenu 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Bielicach.

 


 

Gdy nadejdą święta, niech nadzieja i radość zastukają do Państwa drzwi,

a Wielkanoc przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia.


Życzenia pogodnych, radosnych Świąt Wielkanocnych  dla wszystkim uczestników, sponsorów, współorganizatorów ,

partnerów i członków Komitetu Organizacyjnego Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

przesyła

 

Dyrektor Biegów

Mieczysław Głuchowski

 

 


 

Do grona patronatów medialnych XXIII Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków dołączyło

Radio Victoria Między Łodzią a Warszawą

 


 

Honorowym patronatem objął XXIII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków również

Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bogdan Borusewicz.

Poprawiony (wtorek, 17 maja 2016 13:57)

 
Więcej artykułów…

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 210760

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny