.

PATRONAT HONOROWY

.

PROGRAM 2019

PROGRAM

XXVII  EUROPEJSKICH  BIEGÓW  MŁODYCH  OLIMPIJCZYKÓW

SOCHACZEW - BIELICE’2019

 

PROGRAM

7 00 – 9 10 - Zgłaszanie ekip

9 15 – 10 00 - UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA

przemarsz poszczególnych szkół z płyty boiska na plac apelowy (tablica z nazwą szkoły, z nazwą reprezentowanego kraju i jego narodową flagą oraz flagą Polski) na  czele zaproszeni goście, przy udziale Orkiestry Wojskowej

•              ustawienie zawodników na placu apelowym

•              okolicznościowe wystąpienia

•              wręczenie pucharów wszystkim szkołom biorącym udział w ceremonii otwarcia: Puchar Burmistrza Sochaczewa, Starosty Sochaczewskiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministra Sportu i Turystyki, Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, Firmy MARS Polska, MOSiR Sochaczew oraz szkołom najlepiej prezentującym się w ceremonii otwarcia - Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Obrony Narodowej, Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, Burmistrza Sochaczewa, Starosty Sochaczewskiego, Firmy MARS Polska, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Polskiego Komitetu Olimpijskiego

10.15 – 200m Przedszkolaków – Burmistrza Sochaczewa

10 30 - 200 m niepełnosprawnych - Firmy MARS Polska – Memoriał Romana Kaczmarka

10 45 - 500m dziewcząt  rocznik 2011 –  Ministra Sportu i Turystyki

10 55 - 500m chłopców rocznik 2011 - Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej   -  Memoriał Bożenny Gałaj

11 00 - 500m dziewcząt rocznik 2010 - Posła Na Sejm RP Macieja Małeckiego  Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego

11 10 - 500m chłopców rocznik 2010 -   Starosty Sochaczewskiego

• Wręczenie nagród i pucharów zwycięzcom rocznika 2011 i 2010, w pozostałych biegach po ich zakończeniu.

11 20 - 700m dziewcząt rocznik 2009 - Marszałka Województwa Mazowieckiego

11 30 - 700m chłopców rocznik 2009 -    Wójta Gminy Sochaczew

Konferencja prasowa

11 40 - 700m dziewcząt rocznik 2008 -   Firmy  PHU PRIMA - Prace Drogowe

11 50 - 700m chłopców rocznik 2008- Firmy SIME Polska -Memoriał Marcina Kubiaka

12 00 - 700m dziewcząt rocznik 2007 -   Wójta Gminy Teresin

12 10 - 700m  dziewcząt rocznik 2006 -  Drukarni w Chrzczanach

12 20 - 1000m  chłopców rocznik 2007 -  Zajazdu 7 Mila w Młodzieszynie

12 30 - 1000m chłopców rocznik 2006 -  Wójta Gminy Młodzieszyn

12 40 - 1000m  dziewcząt rocznik 2005 - Firmy Fast Service

12 50 - 1000m chłopców rocznik 2005 - Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie

13 00 - 1000m  dziewcząt  rocznik 2004 -  Zdzisława Kośmidra - Memoriał Ryszarda Łakomskiego

13 10 - 1000m  dziewcząt rocznik 2003 -  ZWiK-u Sochaczew

13 20 - 1500m  chłopców rocznik 2004 - Firmy LAMEX  Sochaczew

13 30 - 1500m  chłopców rocznik 2003 - Firmy  BIKELAND – Centr.Mag. Rowerów – Memoriał Mariana Andrzejewskiego

13 45 - 1000m dziewcząt szkół ponadpodstawowych rocznik 2002 i starsze - Radia Sochaczew  - Memoriał Bogusława Szymańskiego

14 00 - 1500m chłopców szkół ponadpodstawowych rocznik 2002 i starsi – Firmy PPHU SOCHBUD     – Memoriał Jana Cebrzyńskiego

14 15 - Bieg Służb Mundurowych na dystansie 3000m kobiet Biegniemy dla Biało-Czerwonej – Ministra Obrony Narodowej

Bieg Służb Mundurowych 3000m mężczyzn  Biegniemy dla Biało-Czerwonej – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

14 45 - Zakończenie imprezy:

• Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej szkół ponadpodstawowych oraz dekoracja zwycięzców Biegu Służb Mundurowych

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 556281

Nasi sponsorzy


 

Wspierają nas

Patronat medialny