.

 

PATRONAT HONOROWY 2020

.

PROGRAM 2021

PROGRAM

XXIX  EUROPEJSKICH  BIEGÓW  MŁODYCH  OLIMPIJCZYKÓW

SOCHACZEW - BIELICE’2020

 

7.00 – 9.10 - Zgłaszanie ekip

9.15 – 10.00 - UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA

• ustawienie ekip wg przydzielonych numerów porządkowych

• wprowadzenie Orkiestry Wojskowej

• przemarsz poszczególnych szkół (tablica z nazwą szkoły, z nazwą reprezentowanego kraju i jego

narodową flagą) na czele flaga olimpijska i zaproszeni goście,

• wręczenie statuetek lub pucharów wszystkim szkołom biorącym udział w ceremonii otwarcia

• ustawienie ekip w wyznaczonym miejscu,

• hymn Polski i flaga Biało - Czerwona na maszt

• okolicznościowe wystąpienia

• wręczenie pucharów najlepiej prezentującym się szkołom w ceremonii otwarcia

10.10 - służb mundurowych 3000m

10.25 - bieg na 200 m niepełnosprawnych – Memoriał Romana Kaczmarka

10.30 - 500m dziewcząt rocznik 2013 i młodsi

10.35 - 500m chłopców rocznik 2013 i młodsi – Memoriał Bożenny Gałaj

10.45 - 500m dziewcząt rocznik 2012 – Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego

10.55 - 500m chłopców rocznik 2012

• Wręczenie nagród i pucharów zwycięzcom rocznika 2013 i 2012, w pozostałych biegach po ich zakończeniu. Następne dekoracje w klasyfikacjach zespołowych poszczególnych roczników wręczane po zakończeniu kolejnych 4 biegów

 

11.00 - 700m dziewcząt rocznik 2011

11.10 - 700m chłopców rocznik 2011

11.20 - 700m dziewcząt rocznik 2010

11.30 - 700m chłopców rocznik 2010 – Memoriał Marcina Kubiaka

11.40 - 700m dziewcząt rocznik 2009

11.50 - 700m dziewcząt. rocznik 2008

 

12.00 - 1000m chłopców rocznik 2009

12.10 - 1000m chłopców rocznik 2008 – Memoriał Bogdana Pietraka

12.20 - 1000m dziewcząt rocznik 2007

12.30 - 1000m chłopców rocznik 2007

 

12.40 - 1000m dziewcząt rocznik 2006– Memoriał Ryszarda Łakomskiego

12.50 - 1000m dziewcząt rocznik 2005

 

13.00 - 1500m chłopców rocznik 2006

13.10 - 1500m chłopców rocznik 2005 - Memoriał Mariana Andrzejewskiego

13.20 - 1000m dziewcząt rocznik 2004 i starsi Memoriał Bogusława Szymańskiego

13.30 - 1500m chłopców rocznik 2004 i starsi- Memoriał Jana Cebrzyńskiego

 

13.45 - Zakończenie imprezy - Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej szkół ponadpodstawowych

 

 

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 772375

Nasi sponsorzy


 

Wspierają nas

Patronat medialny