.

 

PATRONAT HONOROWY 2020

.

REGULAMIN 2020

REGULAMIN

XXVIII EUROPEJSKICH  BIEGÓW  MŁODYCH  OLIMPIJCZYKÓW

1. Termin zawodów – 25 września 2020r. r. w godz. 6 00 - 15 00

2. Miejsce zawodów: 3 Warszawska Bryg. Rakietowa Obrony Powietrznej w Bielicach

3. Uczestnicy:

a)    przedszkolaki – dzieci w wieku do 7 lat

b)    uczniowie szkół podstawowych

c)     uczniowie szkół ponadpodstawowych

d)    osoby niepełnosprawne

e)    osoby dorosłe

f)     służby mundurowe

4. Zgłoszenie należy kierować do dnia 15 września 2020 r. na adres:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 3,  96-500 Sochaczew, tel./fax. (046) 862 77 59
tel. kom. 663 738 447, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. http//:www.ebmo.pl
(po zgłoszeniu 2 300 zawodników lista startowa zostanie zamknięta)

5. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie:

a)   do 3 zawodników w każdym biegu szkół podstawowych

b)   do 8 zawodników w  biegu szkół ponadpodstawowych

6. Nagrody , dyplomy  otrzymuje 6 pierwszych zawodników w każdym biegu, medale 3 pierwszych a zwycięzca dodatkowo puchar.

7. KAŻDY UCZESTNIK STARTUJE WE WŁASNEJ KOSZULCE NP. Z BIEGÓW POPRZEDNICH, KOSZULCE KLUBOWEJ, SZKOLNEJ ITP. NATOMIAST PO UKOŃCZENIU   OTRZYMA PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ Z XXVII BIEGÓW ORAZ WODĘ. OPIEKUNOWIE BĘDĄ ODBIERAĆ KOSZULKĘ DLA SIEBIE  ORAZ VOUCHERY NA POSIŁKI I  JOGURTY  PRZY ZGŁASZANIU EKIP.

8. Każda szkoła uczestnicząca w ceremonii otwarcia otrzyma pamiątkowy puchar lub statuetkę, natomiast 6 najoryginalniej prezentujących się szkół  otrzyma pamiątkowe puchary/  czas prezentacji danej szkoły podczas ceremonii otwarcia nie może przekroczyć 20 sekund/.

9. Za posiadanie aktualnych badań lekarskich przez zawodników odpowiadają ich opiekunowie.

10. Trzy najlepsze szkoły podstawowe w poszczególnych rocznikach w punktacji zespołowej (łącznej dziewcząt i chłopców) oraz sześć najlepszych szkoł ponadpodstawowych otrzymają puchary. Puchary otrzymają również wszystkie ekipy osób specjalnej troski.

 

I

12

II

10

III

9

IV

8

V

7

VI

6

VII-X

5

XI-XV

4

XVI-XX

3

XXI-XXV

2

XXVI i pozostali zawodnicy biegu

Po 1 pkt

11. Zawodnicy punktują dla swoich szkół wg następującej zasady: zawodnicy zajmujący 26 miejsce i pozostałe miejsca w danym biegu otrzymują po 1 pkt, a wiec wszyscy zawodnicy w każdym biegu punktują dla swojej szkoły.

12. Kierownicy i opiekunowie poszczególnych szkół odpowiadają za bezpieczeństwo i dyscyplinę swoich ekip.

13. Również w tegorocznej imprezie „karty startowe”, które zabezpiecza organizator, będą jednocześnie numerami startowymi. Zatem zawodnicy nie mogą posiadać dodatkowych numerów startowych.

14. Przyjęcie zawodników wraz z nadanymi numerami startowymi potwierdzone zostanie pisemnie.

15. Udział w zawodach jest bezpłatny.

16. Organizator nie odpowiada za wszelkie straty, szkody, kontuzje poniesione przez uczestników przed, w trakcie i po zawodach.

17. Ubezpieczenie zawodników jest obowiązkiem szkoły, która zgłasza ekipę ponadto impreza jest ubezpieczona przez Organizatora.

18. Zawodnicy muszą posiadać ważne legitymacje szkolne.

19. Zawodnicy startują w butach bez kolców.

20. Wszelkie zmiany na listach startowych można korygować najpóźniej do dnia 22 września 2020 r. do godz. 15 00 na nr fax: (046) 862 77 59 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

21. Organizuje się dodatkowy bieg na dystansie 3000m dla służb mundurowych oraz bieg na 200 m – dla dzieci do lat 6. W biegu przedszkolaków mogą wziąć udział dzieci wraz z opiekunami.

Start w biegu dla dzieci będzie możliwy po wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego i podpisaniu oświadczenia o braku przeciwskazań do udziału.

22. . UWAGA! Obowiązuje limit zgłoszeń w biegach dodatkowych: do 100 osób w biegu służb mundurowych, do 70 dziewczynek i do 70 chłopców w biegu przedszkolaków. Zgłoszenia do udziału  należy składać do 20 maja na adres:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew, tel./fax. (046) 862 77 59  tel. kom. 663 738 447, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku dostępności miejsc zapisy w dniu zawodów w godzinach 10.00 – 13.30 w recepcji zawodów, gdzie uczestnicy otrzymają numery startowe.

22. Zgłoszenie udziału w zawodach traktowane jest jako:

a) przyjęcie warunków regulaminu biegów,

b) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia zawodów ,

c) wyrażenie zgody na zamieszczanie danych osobowych oraz wizerunku w przekazach telewizyjnych, radiowych, internetowych i w formie drukowanej przez organizatora oraz partnerów biegów.

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 717555

Nasi sponsorzy


 

Wspierają nas

Patronat medialny